wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2006-06-23| Geodezja, Mapy, Firma, Prawo, Ludzie, Instytucje

W konkursie na stanowisko GGK ubyło kandydatów


W konkursie na stanowisko Głównego Geodety Kraju pozostało 8 kandydatów. Do części egzaminacyjnej nie przystąpiła Arleta Grzesik, geodeta powiatowy z Będzina.

Przypomnijmy, że 6 czerwca, po ponad czteromiesięcznej przerwie w konkursie (termin zgłaszania kandydatur upłynął 15 lutego), odbył się test z wiedzy (hitem były pytania z... katastru wodnego), a w dniach 19-21 czerwca miał miejsce test psychologiczny (tu hitem było postawienie kandydatów w roli doradców... prezesa firmy komercyjnej) oraz półgodzinny sprawdzian ze znajomości języka obcego.
Na 4 i 5 lipca przewidziano rozmowy komisji konkursowej z poszczególnymi kandydatami. W komisji, poza przedstawicielami Urzędu Służby Cywilnej i Ministerstwa Budownictwa, zasiada dr Remigiusz Piotrowski, były główny geodeta kraju (obecnie wiceprezes organizacji GISPOL, której prezesuje Edward Mecha).

JP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt