wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-09-22| Geodezja, Mapy, Prawo

Odznaka za zasługi od 29 września


Pod koniec września wejdzie w życie nowelizacja rozporządzenia w sprawie ustanowienia odznaki honorowej „Za Zasługi dla Geodezji i Kartografii”, ustalenia jej wzoru, zasad i trybu nadawania, a także noszenia.

Brak obowiązujących regulacji prawnych przez ostatnie lata skutecznie blokował możliwość przyznawania odznaki zasłużonym geodetom i kartografom (w ich sprawie od prawie dwóch lat składane były stosowne wnioski przez GGK oraz wojewodów). Znowelizowanie dotychczasowego rozporządzenia miało na celu doprowadzenie do jednoznaczności kompetencyjnej organów odpowiedzialnych za nadawanie odznaki. Nowelizację opublikowano 14 września (DzU nr 149, poz. 1200).

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
moja propozycja jest taka aby przyznawać tą odznakę tym którzy mają najniższe ceny na rynku- i to mogła by być kategoria poświęcenie w dziedzinie geodezji i kartografii Jak wam się podoba?zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt