wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-09-22| Geodezja, Mapy, Przetargi

Przetarg na wykonanie zdjęcia grawimetrycznego


PGE Elektrownia Belchatow S.A. ogłosiła przetarg nieograniczony na wykonanie zdjęć grawimetrycznych w rejonie dwóch struktur geologicznych – Wojszyc oraz Lutomierska-Tuszyna – wraz z ich interpretacją (zamówienie sektorowe). Szacunkowa wartość prac: powyżej 412 tys. euro.

Zamówienie obejmuje: wykonanie polowych prac geodezyjnych bezpośrednio przed pomiarami grawimetrycznymi, realizację pomiarów grawimetrycznych, przetworzenie danych pomiarowych po zakończeniu prac terenowych, obliczenie anomalii w redukcji Bouguera, zestawienie materiałów z prac terenowych i obliczeniowych, interpretację danych grawimetrycznych, udokumentowanie wyników.

O udzielenie zamówienia może ubiegać się wykonawca, który m.in.:
• dysponuje aparaturą zapewniającą rzetelne wykonanie zamówienia, tj. grawimetrami typu CG-5 Autograv, CG-3 Autograv firmy Scintrex Ltd. lub równoważnymi i jest w stanie na potrzeby zamówienia wystawić jednocześnie co najmniej 4 przyrządy pomiarowe, oraz dysponuje pakietem programów OASIS MONTAJ firmy GEOSOFT Inc. lub równorzędnym;
• dysponuje osobami posiadającymi stosowne uprawnienia do wykonania prac geologicznych z zakresu geofizyki;
• wykonał w ciągu ostatnich 3 lat minimum dwie usługi z zakresu opracowania zdjęcia grawimetrycznego dla obszaru nie mniejszego niż 300 km kw. każda.

Oferty można składać do 30 października br. Jedynym kryterium wyboru najkorzystniejszej oferty będzie cena. Termin realizacji: 30 lipca 2010 r.

Szczegóły

Źródło: PGE Elektrownia Bełchatów


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak oszukać GPS?
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS