wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-09-21| Geodezja, Mapy, Przetargi, Kataster

Przetarg na opracowanie mapy zasadniczej i modernizację EGiB dla części RzeszowaUrząd Miasta Rzeszowa ogłosił przetarg nieograniczony na opracowanie numerycznej mapy zasadniczej wraz z modernizacją ewidencji gruntów i założeniem ewidencji budynków dla obrębu 224 Rzeszów-Biała II (szacunkowa wartość: 655 tys. zł netto).

W ramach zamówienia należy wykonać:
• opracowanie numerycznej mapy zasadniczej (etap I: założenie osnowy poziomej i wysokościowej; badania hipoteczne, opracowanie mapy granic z operatów jednostkowych, uzupełniające protokolarne ustalenie przebiegu granic oraz pomiar sytuacyjno-wysokościowy; etap II: opracowanie numerycznej mapy zasadniczej);
• modernizację ewidencji gruntów i założenie ewidencji budynków (etap I: terenowa inwentaryzacja budynków; etap II: opracowanie operatu modernizacji do wyłożenia, wyłożenie operatu i opracowania wynikowe).
Powyższe prace powinny zostać wykonane w programach Mapa 95 i Vega lub w innych umożliwiających przekonwertowanie danych. Jeżeli wykonawca przygotuje przedmiot zamówienia w innych programach niż Mapa 95 i Vega, powinien dokonać konwersji opracowanych danych do programów Mapa 95 i Vega.

O zamówienie publiczne mogą ubiegać się wykonawcy, którzy m.in. zrealizowali w okresie ostatnich trzech latach co najmniej 2 zamówienia porównywalne, tj. obejmujące jednoczesne wykonanie numerycznej mapy zasadniczej z modernizacją ewidencji gruntów i założeniem ewidencji budynków metodą bezpośredniego pomiaru w terenie, poprzedzonego protokolarnym ustaleniem granic. Każde z powyższych opracowań winno łącznie spełniać następujące warunki: zostać sporządzone dla obszaru o pow. nie mniejszej niż 600 ha, obejmującego nie mniej niż 2,5 tys. działek oraz nie mniej 1 tys. budynków.

Oferty można składać do 28 października 2009 r. Jedynym kryterium wyboru najkorzystniejszej oferty będzie cena. Termin realizacji prac: 10 miesięcy od udzielenia zmówienia. Wymagane wadium: 10 tys. zł.

Szczegóły

Źródło: UM Rzeszowa


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS