wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skaning lotniczy Nysy
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-09-14| Geodezja, Mapy, Przetargi

Radom: kolejny przetarg na wykonanie aktualizacji numerycznej bazy danychUrząd Miejski w Radomiu ogłosił przetarg nieograniczony o wartości przekraczającej 206 tys. euro na wykonanie aktualizacji numerycznej bazy danych zawierających treść mapy zasadniczej o projekty skoordynowane przez ZUDP w 2007 i 2008 r. dla terenu miasta Radomia w systemie Geo-Info V w wersji obowiązującej w MODGiK w Radomiu lub w systemie równoważnym.

Zamówienie zostało podzielone na 2 części. Pierwsza dotyczy projektów skoordynowanych w 2007 r., druga – w 2008 r. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy m.in. posiadają uprawnienia zawodowe w zakresie 1., tj. geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne. Oferty można składać do 19 października 2009 r. Termin realizacji prac: 7 miesięcy od udzielenia zamówienia. Wymagane wadia – po 1500 zł dla każdej z części. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena.

Pełna treść ogłoszenia

Źródło: UM w Radomiu


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt