wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-09-14| Geodezja, Mapy, Przetargi

Radom: kolejny przetarg na wykonanie aktualizacji numerycznej bazy danychUrząd Miejski w Radomiu ogłosił przetarg nieograniczony o wartości przekraczającej 206 tys. euro na wykonanie aktualizacji numerycznej bazy danych zawierających treść mapy zasadniczej o projekty skoordynowane przez ZUDP w 2007 i 2008 r. dla terenu miasta Radomia w systemie Geo-Info V w wersji obowiązującej w MODGiK w Radomiu lub w systemie równoważnym.

Zamówienie zostało podzielone na 2 części. Pierwsza dotyczy projektów skoordynowanych w 2007 r., druga – w 2008 r. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy m.in. posiadają uprawnienia zawodowe w zakresie 1., tj. geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne. Oferty można składać do 19 października 2009 r. Termin realizacji prac: 7 miesięcy od udzielenia zamówienia. Wymagane wadia – po 1500 zł dla każdej z części. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena.

Pełna treść ogłoszenia

Źródło: UM w Radomiu


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt