Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-06-20| Geodezja, GIS, Mapy, Przetargi

Przetarg PIG na warstwy informacyjne dla baz danych GIS


Państwowy Instytut Geologiczny w Warszawie ogłosił przetarg nieograniczony na wykonanie opracowania autorskiego warstw informacyjnych do bazy danych GIS Mapy Hydrogeologicznej Polski 1:50 000 „pierwszy poziom wodonośny-wrażliwość na zanieczyszczenia i jakość” na obszarze wybranych 65 arkuszy mapy topograficznej 1:50 000 (ukł. 1942).

Oferty składać można do 2 sierpnia 2006 roku, a termin realizacji tego zamówienia ustalono na koniec lipca 2008 roku. Wymagane jest wpłacenie wadium w wysokości 30 000 zł.
W krótkim opisie tego zamówienia opisano je następująco:
>Pilotażowy etap prac przewidzianych do realizacji w latach 2006-2008 przez podwykonawców obejmuje autorskie i cyfrowe wykonanie warstw informacyjnych do bazy danych GIS Mapy Hydrogeologicznej Polski „pierwszy poziom wodonośny - wrażliwość i jakość” na obszarze 65 wybranych arkuszy mapy topograficznej w skali 1:50 000 (układ odwzorowawszy 1942), o wodach podziemnych poddanych presji antropogenicznej ze strony rolnictwa, osadnictwa wiejskiego i aglomeracji miejsko-przemysłowych, dla których zostały opracowane warstwy informacyjne „pierwszy poziom wodonośny – występowanie i hydrodynamika”.<
Więcej informacji o tym zamówieniu uzyskać można na stronie internetowej Państwowego Instytutu Geologicznego.

Źródło: PIG


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak skanowano największy atlas świata
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS