Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-08-18| Geodezja, Mapy, Instytucje, Kataster

Podpisano umowę na prace projektowe związane z nową siedzibą Biura Geodezji i Katastru m.st. Warszawy17 sierpnia 2009 r. dyrektor Biura Geodezji i Katastru Tomasz Myśliński oraz zastępca dyrektora Biura Administracyjno-Gospodarczego Witold Olender w imieniu prezydenta m.st. Warszawy podpisali umowę na opracowanie koncepcji i dokumentacji projektowej na przebudowę i adaptację budynku szkolnego przy ul. Sandomierskiej 12 na potrzeby nowej siedziby Biura Geodezji i Katastru.

Wykonawcą umowy, wyłonionym w drodze przetargu nieograniczonego, została warszawska firma architektoniczna Tebodin SAP-Projekt, która zrealizuje ją za 1 323 700 zł brutto. W 2010 r. po zakończeniu prac projektowych planowane jest wyłonienie – również w drodze przetargu – wykonawcy prac remontowo-adaptacyjnych. Realizacja całej inwestycji przewidziana jest na lata 2010-2013.

W nowej siedzibie zlokalizowane zostaną wszystkie wewnętrzne komórki organizacyjne Biura Geodezji i Katastru, w tym Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. Koncentracja warszawskiej służby geodezyjnej i kartograficznej w jednej lokalizacji przyczyni się do polepszenia warunków lokalowych, umożliwi poprawę organizacji pracy, a tym samym pozwoli na sprawniejszą obsługę interesantów i geodetów. W efekcie BGiK stanie się sprawnie funkcjonującym centrum informacji o terenie.

Wszystkie ww. działania są zgodne z zarządzeniem prezydenta m.st. Warszawy nr 1589/2008 z 30 kwietnia 2008 r., a środki finansowe zapewnione zostały w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym na mocy uchwały nr XLV/1407/2008 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z 11 grudnia 2008 roku.

Źródło: BGiK m.st. Warszawy


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS