wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-08-14| Geodezja, Mapy, Ludzie, Instytucje

Oferta pracy w Wydziale Geodezji i Kartografii MSWiAMinisterstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko specjalisty ds. podziału terytorialnego kraju w Wydziale Geodezji i Kartografii Departamentu Administracji Publicznej.


Do głównych obowiązków przyszłego pracownika należeć będzie:
• analizowanie zgłoszonych wniosków dotyczących tworzenia, łączenia, podziału, znoszenia, zmiany nazw, granic i siedzib jednostek podziału terytorialnego stopnia podstawowego, powiatowego i wojewódzkiego,
• rozpatrywanie wniosków dotyczących nadawania gminom i miejscowościom praw miejskich,
• opracowywanie projektów aktów prawnych dotyczących tworzenia, łączenia, podziału, znoszenia, zmiany nazw, granic i siedzib jednostek podziału terytorialnego stopnia podstawowego, powiatowego i wojewódzkiego,
• opracowywanie projektów aktów prawnych dotyczących nadawania gminom i miejscowościom praw miejskich,
• przygotowywanie i opiniowanie projektów aktów prawnych,
• opracowywanie projektów odpowiedzi na interpelacje i zapytania poselskie.

Od kandydata wymagane jest: • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: geografia, administracja), • znajomość przepisów regulujących funkcjonowanie jednostek samorządu terytorialnego oraz struktur administracji publicznej, a także • umiejętność organizacji pracy własnej, analizy i syntezy informacji, oraz skutecznego komunikowania się. Pożądana jest również umiejętność obsługi pakietu programów MS Office oraz programów prawniczych typu Lex.

Jest to zatrudnienie na zastępstwo do 30 września 2010 r.

Dokumenty należy składać lub przesyłać w terminie do 27 sierpnia 2009 r. pod adresem:
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Biuro Kadr, Szkolenia, Organizacji i Audytu Wewnętrznego – Wydział Rekrutacji i Analizy Stanowisk Pracy,
ul. Batorego 5, 02-591 Warszawa
z dopiskiem na kopercie i w liście motywacyjnym: specjalista – WGiK/DAP.

Źródło: MSWiA


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
XXVII Kongres Międzynarodowej Federacji Geodetów (FIG Congress 2022)
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS