wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-06-16| Geodezja, Mapy, Edukacja, Ludzie

Stowarzyszenie Studentów „Geoida” poszukuje sponsorów


Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej „Geoida” organizuje w sierpniu 2006 roku kolejną wyprawę naukową na Spitsbergen. Ponieważ koszty wyjazdu przekraczają znacznie wysokość dofinansowania ze strony uczelni, studenci zwracają się o wsparcie finansowe.

W zamian za sponsoring Stowarzyszenie „Geoida” oferuje:

logo oraz link na stronie www, umieszczenie na tablicy wydziałowej logo oraz informacji o firmie, promocję firmy na konferencjach krajowych i zagranicznych, podczas których będą prezentowane wyniki badań, logo firmy na ubraniach, promocję firmy podczas wystawy fotograficznej z wyprawy prezentowanej w Auli Głównej PW.

Program naukowy wyprawy na Spitsbergen obejmuje:

kontynuację badań ruchu powierzchniowego lodowca Hans wzdłuż profilu podłużnego i
porzecznego metodami satelitarnymi, badanie osiadań stóp fundamentowych zbiorników paliwa położonych na terenie stacji
polarnej Hornsund, testowanie stacji permanentnej GPS w pobliżu stacji Hornsund w aspekcie włączenia jej
do międzynarodowego programu IGS, pomiary satelitarne na eksperymentalnym poligonie geodynamicznym założonym w 1988 roku wokół fiordu Hornsund, inne prace geodezyjne związane z aktualizacją materiałów kartograficznych niezbędnych dla bieżącego funkcjonowania i rozwoju stacji polarnej.

Osoba do kontaktów: Kinga Węzka - Kinga@geoida.pw.edu.pl

Stowarzyszenie Studentów „Geoida”


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
BARI '76
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS