Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-08-04| Sprzęt

PlotWave 300 - nowy monochromatyczny ploter Oce


Firma Oce wypuściła na rynek nowy wielofunkcyjny ploter Oce PlotWave 300 przeznaczony do szybkiego drukowania, kopiowania i skanowania dokumentów w formacie do A0.

Oce PlotWave 300 drukuje czarno-białe dokumenty z maksymalną prędkością 2,3 arkusza A0 na minutę. Technologia Oce Radiant Fusing sprawia, że urządzenie rozgrzewa się bardzo szybko, dzięki czemu już chwilę po włączeniu jest gotowe do pracy. Zaletą plotera są także jego niewielkie wymiary (49 x 36 x 16 cali), a także możliwość drukowania dokumentów w rozdzielczości 600 na 1200 dpi bezpośrednio z urządzeń peryferyjnych podłączonych przez port USB. Oce PlotWave 300 charakteryzuje ponadto cicha praca oraz brak emisji ozonu, dzięki czemu jego użytkowanie nie wymaga wentylacji pomieszczeń biurowych. Technologia Oce Colour Image Logic gwarantuje ponadto wysokiej jakości kolorowe skanowanie w rozdzielczości do 600 dpi.

Ploter drukuje z formatów: HP-GL, HP-GL/2, TIFF, JPEG, DWF, PS/PDF (opcja), CALS, NIFF, NIRS, ASCII, Calcomp 906/907/951 i C4 oraz skanuje do formatów: TIFF, PDF, JPEG, CALS.

Oce PlotWave 300 dostępny jest także w wersji tylko do drukowania (z jedną rolką zamiast dwóch).

Źródło: Oce


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Akademia INSPIRE w Norwegii
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS