Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-06-05| Geodezja, Mapy, Firma, Ludzie, Instytucje, Imprezy

Geodeci z Ziemi Szczecińskiej na „Geopiwniku”


Kompleks sportowy zwany Szczecińską Gubałówką ostatniej soboty (3 czerwca) w strugach deszczu gościł zachodniopomorskich geodetów wraz z ich rodzinami. Tym, których nie odstraszyła pogoda dobrych humorów nie zabrakło, a deszcz - jak mówili niektórzy - sprzyjał integracji uczestników „Geopiwniku”. Impreza odbywała się w ramach obchodów 60-lecia geodezji i kartografii na Ziemi Szczecińskiej.

I choć organizatorzy - Stowarzyszenie Geodetów Polskich Zarząd Oddziału w Szczecinie - przewidywali większą frekwencję, spotkanie należy ocenić jako udane. Pod parasolami przy gorącym bigosie z kuchni polowej, pieczonej na ognisku kiełbasce, muzyce i zimnym piwie rozmawiano o geodezji (i nie tylko), wspominając dawne czasy. Dzięki pokazom nowoczesnego sprzętu firm Trimble i Topcon nie zabrakło też akcentów całkiem współczesnych. Deszcz nie przeszkadzał pomiarom, choć z pewnością zniechęcał do ich śledzenia. Atrakcje zapewniono też najmłodszym - wizja zjazdu na linie czy paintballowe bitwy przyciągnęły młodych komandosów.

Zdjęcia z „Geopiwniku” w Fotogalerii

AW


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning ułatwi modernizację statku
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS