wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Apeks skanuje zabytkowe młyny
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-04-02| Geodezja, Software, Instytucje

Praga wykorzysta oprogramowanie firmy Bentley


T-Mapy, jedna z największych i najstarszych czeskich firm z branży GIS, wykorzysta oprogramowanie Bentley Geospatial Server do zbierania i edycji danych w ramach opracowania na zlecenie praskiego ratusza cyfrowej mapy miasta.

Oprogramowanie Bentley’a, wraz z aplikacją Oracle Spatial 10g, ma znacząco usprawnić tworzenie oraz zarządzanie bazą danych zawierająca ponad 12 000 obiektów. Ukończenie cyfrowej mapy Pragi planowane jest za dwa i pół roku, przy czym władze miasta zakładają jej coroczną aktualizację.

Aplikacja Bentley Geospatial Server umożliwia integrację wielu rozproszonych baz danych zapisanych w różnych formatach, a następnie ich edycję, wyszukiwanie informacji według kryteriów przestrzennych i nieprzestrzennych oraz wydruk gotowych map i dokumentów.

Źródło: GISCafe


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt