wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-03-27| GNSS, Geodezja, GIS, Mapy, Teledetekcja, Edukacja, Kataster

"Dzień Otwartych Drzwi" na Uniwersytecie Warmińsko-MazurskimW najbliższy czwartek (2 kwietnia) podczas „Dnia Otwartych Drzwi” kandydaci na studia będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą kształcenia, zasadami rekrutacji na I rok studiów w UWM w 2009 roku, formami promocji zawodowej studentów i absolwentów, ofertą wyjazdów krajowych i zagranicznych w ramach programów wymiany edukacyjnej.

Stoiska informacyjne otwarte będą w godzinach 9.00-15.00 w Centrum Nauk Humanistycznych przy ul. K. Obitza 1 w Olsztynie-Kortowie. W programie przewidziano prezentacje wydziałów (w tym Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej), zwiedzanie Biblioteki Uniwersyteckiej, campusu, obiektów dydaktyczno-badawczych: laboratoriów, auli wykładowych oraz osiedla akademickiego, a także występy studenckich zespołów artystycznych i sportowych.
Dodatkowo eksperci z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży przedstawią wymagania dotyczące egzaminów maturalnych oraz omówią sposób przeprowadzania tych egzaminów w 2009 roku.

Źródło: UWM


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
a czego tam szukać ? :( tj. na UWM
odpowiedz zgłoś
zły dzień Najbliższa środa to 1 kwietnia :-) Dni otwarte odbędą się 2 kwietnia, czyli w najblizszy czwartek. pozdrawiam
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Akademia INSPIRE w Norwegii
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS