Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-05-16| Sprzęt, Firma, Imprezy

Premiery Oce Poland na targach Euro-Reklama


Największym zainteresowaniem zwiedzających targi Euro-Reklama (24-27 kwietnia, Poznań) cieszył się wielkoformatowy ploter na atramenty UV – model CS7070, przeznaczony do druku płaskiego i rolowego. Jak zapewnia Oce, jest to wysokiej jakości drukarka w przystępnej cenie, a dodatkowo jej zaletą jest zastosowana, nieszkodliwa dla środowiska technologia UV.
Podczas targów po raz pierwszy w Polsce zademonstrowany został najnowszy ploter Oce – model CS9065. Ta wysokiej jakości drukarka wielkoformatowa może wykorzystywać zarówno niskorozpuszczalnikowe, jak i ekosolwentowe tusze do tworzenia trwałych wydruków wewnętrznych i zewnętrznych.
Zaprezentowano także wprowadzony niedawno na rynek ploter CS2044. Zapewnia on wysoką jakość kolorystyczną dla każdego rodzaju druku wielkoformatowego i dodatkowo pozwala na uzyskiwanie ostrych i wyraźnych elementów wydruku oraz kolorowej grafiki na papierach fotograficznych. Sprawdza się w wielu zastosowaniach, np. systemach CAD, w obrazowaniu trójwymiarowym czy grafice kolorowej. Zwiedzający mieli również możliwość zapoznania się z urządzeniami Jeti 3312 oraz CPS 900.

Źródło: Oce Poland


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS