Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2008-10-09| GNSS, Geodezja, GIS, Mapy, Sprzęt, Firma, Imprezy

Podsumowanie spotkania CAD MAT w Krakowie


Podczas zorganizowanego po raz drugi spotkania CAD MAT ponad dwustu gości miało możliwość zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami branżowymi w dziedzinie oprogramowania CAD/CAM i ze sprzętem komputerowym.

Była to największa tego typu impreza w branży CAD/CAM w tym roku. Zorganizowała ją po raz drugi krakowska firma MAT. Na spotkanie przybyło 250 osób, które wzięły udział w 45 prezentacjach oprogramowania (m.in. Autodesk Vault, Product Stream) i sprzętu.
Firma MAT przedstawiła m.in. wielopoziomowe projekty, na których jednocześnie pracowało kilka osób. Pokazano również produkty firmy Hewlett Packard: plotery, stacje robocze, monitory. Podczas imprezy rozdano 400 wersji demonstracyjnych oprogramowania Autodesku, wręczono nagrody o łącznej wartości 10 tys. zł i... zjedzono 4 prosiaki.

MAT, Kraków


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS