wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2006-05-07| Geodezja, Mapy, Prawo, Ludzie, Instytucje, Kataster

Antoni Jaszczak ministrem w nowym Ministerstwie Budownictwa


5 maja br. na wniosek premiera Kazimierza Marcinkiewicza prezydent Lech Kaczyński powołał Antoniego Jaszczaka na stanowisko ministra budownictwa odpowiedzialnego za sprawy geodezji.

Antoni Jaszczak urodził się 3 czerwca 1946 r. w Żarach. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Sopocie i doktorem nauk ekonomicznych Uniwersytetu Gdańskiego. W latach 2002-06 był m.in. pełnomocnikiem wojewody pomorskiego ds. współpracy z zagranicą, zastępcą dyrektora Biura Zarządzania Funduszami Europejskimi oraz dyrektorem Biura Integracji Europejskiej w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim. Jest specjalistą w zakresie organizacji i zarządzania zintegrowanymi systemami informatycznymi. Twórca 98 projektów informatycznych systemów zarządzania przedsiębiorstwami. Ukończył ponad 20 kursów specjalistycznych z zakresu organizacji przetwarzania danych i zarządzania jednostkami gospodarczymi. Autor podręczników akademickich z dziedziny zarządzania. Posiada uprawnienia członka rady nadzorczej jednoosobowych spółek Skarbu Państwa. Jest żonaty, ma dwoje dzieci.

Źródło: KPRM


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt