Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-05-07| Geodezja, Mapy, Prawo, Ludzie, Instytucje, Kataster

Antoni Jaszczak ministrem w nowym Ministerstwie Budownictwa


5 maja br. na wniosek premiera Kazimierza Marcinkiewicza prezydent Lech Kaczyński powołał Antoniego Jaszczaka na stanowisko ministra budownictwa odpowiedzialnego za sprawy geodezji.

Antoni Jaszczak urodził się 3 czerwca 1946 r. w Żarach. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Sopocie i doktorem nauk ekonomicznych Uniwersytetu Gdańskiego. W latach 2002-06 był m.in. pełnomocnikiem wojewody pomorskiego ds. współpracy z zagranicą, zastępcą dyrektora Biura Zarządzania Funduszami Europejskimi oraz dyrektorem Biura Integracji Europejskiej w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim. Jest specjalistą w zakresie organizacji i zarządzania zintegrowanymi systemami informatycznymi. Twórca 98 projektów informatycznych systemów zarządzania przedsiębiorstwami. Ukończył ponad 20 kursów specjalistycznych z zakresu organizacji przetwarzania danych i zarządzania jednostkami gospodarczymi. Autor podręczników akademickich z dziedziny zarządzania. Posiada uprawnienia członka rady nadzorczej jednoosobowych spółek Skarbu Państwa. Jest żonaty, ma dwoje dzieci.

Źródło: KPRM


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wypis lub wyrys przez ePUAP
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS