Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-04-28| GNSS, Geodezja, Sprzęt, Firma, Software

Nowa siedziba TPI przy Bartyckiej 22 w Warszawie


Nowa siedziba TPI przy Bartyckiej 22 w Warszawie

Choć do nowej siedziby na warszawskich siekierkach firma TPI, generalny dystrybutor japońskiej firmy Topcon, przeniosła się już w połowie lutego, to uroczyste jej otwarcie nastąpiło 27 kwietnia. Zdaniem prezesa Zarządu Andrzeja Jaroszewicza nowa lokalizacja obok Stałej Wystawy Budownictwa z nowoczesnym, przestronnym biurem, dogodnym dojazdem i parkingiem z wieloma miejscami powinna sprawić, że współpraca z TPI będzie dla klientów wygodniejsza.

Obecnie działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na trzech sektorach: geodezji, budownictwie, przemyśle. A w każdym z nich skupia się na doradztwie, dostawie sprzętu i technologii, instalacjach, wdrożeniach, szkoleniach i serwisie. Pod nowym adresem TPI uruchomiło też jedno z najnowocześniejszych w Polsce centrów serwisowych instrumentów geodezyjnych. Oprócz wygodnego sklepu ze sprzętem przewidziano specjalne pomieszczenia do indywidualnych prezentacji oferty. Budynek posiada również przestronny taras, na którym testy przechodzą dalmierze laserowe i odbiorniki GPS. Zgodnie z zapowiedzią jeszcze w tym roku przy Bartyckiej ma też zostać uruchomiona nowoczesna stacja referencyjna GPS.
Podczas otwarcia dobrą rozrywkę i sporo emocji zapewniała licznym gościom gra w ruletkę prowadzona przez zawodowego krupiera. Główną wygraną był weekend w hotelu, a wśród pozostałych nagród - m.in. kilkusetzłotowe bony rabatowe na zakupy w firmie. Sporą atrakcję stanowiły też znakomicie podane potrawy rodem z kraju kwitnącej wiśni.
AW

geodezja

geodezja

AW


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
GEODETA testuje: ContextCapture
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS