Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-04-10| GNSS, Geodezja, Mapy, Sprzęt, Firma, Software

ASG ciągle się zmienia


Firma INS Sp. z o.o. wykonała modyfikację modułu „pobierania danych 5s ze stacji referencyjnych” ASG. W części ogólnodostępnej serwisu, nie wymagającej logowania się w systemie, znajdują się obecnie wszystkie stacje „stowarzyszone”.
Są to:

BOGI, BOGO - Borowa Góra (IGiK), BOR1 - Borowiec k.Poznania (PAN), CBKA - Warszawa (Centrum Badań Kosmicznych), GDAN - Gdańsk (Ośrodek Dokumentacji Geodezyjno-Kartograficznej), JOZ3 - Warszawa (Politechnika Warszawska), KRAW - Kraków (Akademia Górniczo-Hutnicza), KWBB - Bełchatów (Kopalnia Węgla Brunatnego), ELBL - Elbląg (OpeGieKa), LAM6 - Lamkówko (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski), POZN - Poznań (Biuro Geodezji Miejskiej - GEOPOZ), TORU - Toruń (GEOFIZYKA Toruń), WROC - Wrocław (Akademia Rolnicza).

Natomiast w części dostępnej po zalogowaniu dane można pobierać zarówno ze wszystkich stacji „stowarzyszonych”, jak i stacji „śląskich” (KATO, LELO, TARG, WODZ, ZYWI, KLOB).
Aby zostać użytkownikiem w części zastrzeżonej, należy przesłać (np. e-mailem) pobrany ze strony www.asg-pl.pl wypełniony formularz zgłoszeniowy (http://www.asg-pl.pl/rejestracja.html). Login i hasło dostępowe będzie przesłane użytkownikowi w możliwie najkrótszym czasie.
Administratorzy i właściciele poszczególnych stacji referencyjnych, jeśli należą do części zastrzeżonej serwisu, mogą uzyskać z ASG-PL „statystyki” zawierające m.in. informacje o użytkowniku oraz rodzaju i ilości pobranych danych.

Źródło: ASG-PL


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzy



zobacz też:



wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Symulacja przerwania wału powodziowego
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS