wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-04-10| GNSS, Geodezja, Mapy, Sprzęt, Firma, Software

ASG ciągle się zmienia


Firma INS Sp. z o.o. wykonała modyfikację modułu „pobierania danych 5s ze stacji referencyjnych” ASG. W części ogólnodostępnej serwisu, nie wymagającej logowania się w systemie, znajdują się obecnie wszystkie stacje „stowarzyszone”.
Są to:

BOGI, BOGO - Borowa Góra (IGiK), BOR1 - Borowiec k.Poznania (PAN), CBKA - Warszawa (Centrum Badań Kosmicznych), GDAN - Gdańsk (Ośrodek Dokumentacji Geodezyjno-Kartograficznej), JOZ3 - Warszawa (Politechnika Warszawska), KRAW - Kraków (Akademia Górniczo-Hutnicza), KWBB - Bełchatów (Kopalnia Węgla Brunatnego), ELBL - Elbląg (OpeGieKa), LAM6 - Lamkówko (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski), POZN - Poznań (Biuro Geodezji Miejskiej - GEOPOZ), TORU - Toruń (GEOFIZYKA Toruń), WROC - Wrocław (Akademia Rolnicza).

Natomiast w części dostępnej po zalogowaniu dane można pobierać zarówno ze wszystkich stacji „stowarzyszonych”, jak i stacji „śląskich” (KATO, LELO, TARG, WODZ, ZYWI, KLOB).
Aby zostać użytkownikiem w części zastrzeżonej, należy przesłać (np. e-mailem) pobrany ze strony www.asg-pl.pl wypełniony formularz zgłoszeniowy (http://www.asg-pl.pl/rejestracja.html). Login i hasło dostępowe będzie przesłane użytkownikowi w możliwie najkrótszym czasie.
Administratorzy i właściciele poszczególnych stacji referencyjnych, jeśli należą do części zastrzeżonej serwisu, mogą uzyskać z ASG-PL „statystyki” zawierające m.in. informacje o użytkowniku oraz rodzaju i ilości pobranych danych.

Źródło: ASG-PL


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Radarowe filmy satelitów ICEYE
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS