Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-06-14| Prawo, Instytucje

Resort sprawiedliwości uzyskał środki m.in. na rozwój EKW

Projekt Ministerstwa Sprawiedliwości dotyczący ksiąg wieczystych został zakwalifikowany do dofinansowania z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach II naboru na listę projektów indykatywnych (pozakonkursowych).


Resort sprawiedliwości uzyskał środki m.in. na rozwój EKW

Projekt „Rozwój i zwiększenie dostępności Rejestrów Sądowych – elektroniczny Krajowy Rejestr Sądowy (eKRS) i Elektroniczne Księgi Wieczyste (EKW)” został przygotowany przez Departament Informatyzacji i Rejestrów Sądowych.

Przedsięwzięcie obejmuje modernizację oraz rozbudowę dwóch systemów: elektronicznego Krajowego Rejestru Sądowy (eKRS) i Elektronicznych Ksiąg Wieczystych (EKW). Usługi udostępnione będą w aplikacji mObywatel i na Portalu Rejestrów Sądowych (PRS), który po zakończeniu prac modernizacyjnych zmieni nazwę na Portal Resortu Sprawiedliwości.

Zakończenie projektu zaplanowano do 30 czerwca 2026 r. Jego budżet to 15,150 mln zł.

Źródło: Ministerstwo Sprawiedliwości


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS