Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-05-27| Teledetekcja, Przetargi

GUGiK zamawia ortofotomapę i dane wysokościowe

Do 21 czerwca można składać oferty w przetargu GUGIK-u na pozyskanie danych fotogrametrycznych dla fragmentów czterech województw.


GUGiK zamawia ortofotomapę i dane wysokościowe <br />
Szczegółowy zakres opracowania
Szczegółowy zakres opracowania

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu ortofotomapy o pikselu terenowym 0,10 m oraz pozyskaniu danych wysokościowych lidar o gęstości 4 pkt/m kw. w układzie PL-1992, w skali 1:5000.

Przetarg został podzielony na trzy części. Pierwsza obejmuje obszary w województwie wielkopolskim (28 072 km kw.), druga – obszary w woj. kujawsko-pomorskim (16 107 km kw.), a trzecia – obszary w woj. opolskim oraz małopolskim (8410 km kw.).

Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 100 tys. zł (część I), 50 tys. zł (część II) oraz 30 tys. zł (część III).
Jedynym kryterium wyboru najkorzystniejszych ofert jest cena.
Termin realizacji zamówienia to 20 grudnia 2024 r.

Źródło: GUGiK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wypis lub wyrys przez ePUAP
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS