Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-05-15| Geodezja

Geodezja w obiektywie. Wybraliśmy 10 najlepszych zdjęć

Na naszym fanpage’u na Facebooku opublikowaliśmy dziesięć zdjęć, które zakwalifikowały się do drugiego etapu konkursu „Geodezja w obiektywie”.


Geodezja w obiektywie. Wybraliśmy 10 najlepszych zdjęć <br />
Zdjęcia, które zakwalifikowały się do drugiego etapu konkursu
Zdjęcia, które zakwalifikowały się do drugiego etapu konkursu

12 maja o północny zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń – zdjęć o szeroko rozumianej tematyce geodezyjnej – w ramach pierwszego etapu naszej zabawy. Liczba i poziom nadesłanych fotografii bardzo pozytywnie nas zaskoczyły. Dlatego też z niemałym trudem przyszło nam wyłonienie dziesiątki finalistów. Dokonując selekcji, braliśmy pod uwagę spełnienie warunków formalnych (tematyka), oryginalność i jakość prac.

Do 19 maja do godz. 20.00 trwa drugi etap konkursu – głosowanie użytkowników Facebooka. Zwycięzcami zostaną ci uczestnicy zabawy, których zdjęcia zdobędą najwięcej reakcji (suma „Lubię to!”, „Super” itd.).

Wyniki ogłosimy w poniedziałek 20 maja. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie konkursu.

Serdecznie zachęcamy do głosowania!

Redakcja Geoforum.pl


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS