Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-05-07| Geodezja, Teledetekcja

Zaktualizowane wytyczne dotyczące prac fotogrametrycznych

Na stronie GUGiK-u dostępne są zaktualizowane wytyczne dla wykonawców prac geodezyjnych dotyczące realizacji prac fotogrametrycznych, których celem jest zasilenie bazy zobrazowań lotniczych, numerycznego modelu terenu i ortofotomapy.


Zaktualizowane wytyczne dotyczące prac fotogrametrycznych <br />
Fot. Geoportal.gov.pl
Fot. Geoportal.gov.pl

Wytyczne są dostępne pod adresem https://www.gov.pl/web/gugik/prace-geodezyjne – „Wytyczne dla prac fotogrametrycznych”.

Dodatkowo urząd przypomina, że w serwisie www.mapy.geoportal.gov.pl aktualizowana jest na bieżąco warstwa „Monitoring pozyskiwania danych”, w której prezentowany jest stan realizacji prac fotogrametrycznych koordynowanych przez GUGiK.

Źródło: GUGiK


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Studenci inwentaryzują budynek AGH
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS