Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-04-29| Geodezja, Teledetekcja

Konkurs dla SME branży kosmicznej

Instytut Geodezji i Kartografii oraz firma Abgi Poland zapraszają do udziału w konkursie, którego przedmiotem jest opracowanie rozwiązania dla określonego problemu technologicznego z wykorzystaniem danych satelitarnych Programu Copernicus.


Konkurs dla SME branży kosmicznej

Konkurs adresowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupów.
Tematy do opracowania przedstawione są w załączniku nr 1, który stanowi integralną część regulaminu dostępnego TUTAJ.

Chęć udziału w konkursie można zgłaszać za pośrednictwem formularza on-line do 15 maja br. do godziny 23.59.
Łączna kwota nagród to 32 500 euro.

Wyłonione firmy/startupy zostaną poproszone o przedstawienie krótkiego opisu rozwiązania, które ma być odpowiedzią na potrzeby firm z sektora non-Space. Ponadto zorganizowane zostaną indywidualne spotkania w celu doprecyzowania oczekiwań.

Więcej informacji

Źródło: IGiK


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS