Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-04-04| Ludzie, Instytucje

Były p.o. GGK zastępcą prezesa Wód Polskich

1 kwietnia Jacek Jarząbek został powołany na stanowisko zastępcy prezesa Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie ds. ekonomicznych i organizacyjnych.


Były p.o. GGK zastępcą prezesa Wód Polskich <br />
Prezes Wód Polskich Joanna Kopczyńska i Jacek Jarząbek
Prezes Wód Polskich Joanna Kopczyńska i Jacek Jarząbek

Jacek Jarząbek ukończył studia na Politechnice Warszawskiej. Z wykształcenia jest magistrem inżynierem geodetą (specjalizacja fotogrametria). Posiada dyplom Akademii Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu PW oraz Certyfikat Doskonalenia Zawodowego w zakresie Systemów Zarządzania w Informatyce Akademii Zarządzania IT Administracji Publicznej.
Zdobył tytuł Lidera Cyfrowej Transformacji Administracji Publicznej. Obecnie podnosi swoje kompetencje w toku studiów Executive Master of Business Administration.
Poprzednio pracował w Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej – Państwowy Instytut Badawczy, gdzie odpowiadał za prace w obszarze architektury informacyjnej państwa.

W swojej karierze zajmował liczne stanowiska zarządcze – m.in. wiceprezesa i prezesa zarządu spółki Geomar, dyrektora działu w spółce Sygnity czy wiceprezesa Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii. W latach 2008–2016 piastował stanowisko zastępcy Głównego Geodety Kraju, a w roku 2012 roku pełnił obowiązki GGK.
Pracował również w Polskiej Agencji Kosmicznej, gdzie prowadził działania eksperckie w zakresie wykorzystania danych satelitarnych w administracji publicznej, oraz w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Jest aktywnym uczestnikiem życia naukowego. Bierze udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych i technicznych poświęconych infrastrukturze danych przestrzennych (INSPIRE), technologii GIS, cyfryzacji, interoperacyjności, organizacji administracji publicznej, realizacji krajowych i międzynarodowych projektów.

Źródło: Wody Polskie


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak korzystać z danych przestrzennych PIG?
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS