Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-03-28| Mapy, Imprezy

Konferencja kartograficzna w Olsztynie: dostępny formularz rejestracyjny

Można się już zapisywać na XLVI Ogólnopolską Konferencję Kartograficzną pod hasłem „Od Kopernika do współczesnej geoinformatyki – interdyscyplinarne podejście do tworzenia map”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23–25 września 2024 r. w Olsztynie.


Konferencja kartograficzna w Olsztynie: dostępny formularz rejestracyjny <br />
Na fot.: fragment obrazu Jana Matejki "Astronom Kopernik, czyli rozmowa z Bogiem"; Monsitj przez Canva.com
Na fot.: fragment obrazu Jana Matejki "Astronom Kopernik, czyli rozmowa z Bogiem"; Monsitj przez Canva.com

XLVI OKK będzie kolejną odsłoną dorocznych spotkań środowiska kartografów i sympatyków map, które są organizowane od 1968 roku.
„Tym razem zapraszamy na Warmię, gdzie w otoczeniu pięknej przyrody wymienimy kartograficzne doświadczenia i podzielimy się aktualnymi osiągnięciami w zakresie edycji i prezentacji map w systemach geoinformatycznych oraz wykorzystania map w nawigacji lądowej, wodnej i powietrznej, a także nawigacji wewnątrz budynków. W cieniu gotyckiego Zamku Kapituły Warmińskiej przybliżymy również problematykę dawnej kartografii” – informują organizatorzy.

Koszt uczestnictwa w konferencji zaczyna się od 750 zł. Do 17 czerwca obowiązują niższe stawki.
Zgłoszenia referatów i posterów (zarys treści do 1000 znaków ze spacjami) można nadsyłać do 15 maja.
Miejscem obrad będzie Hotel Omega (ul. Sielska 4a, Olsztyn).

Organizatorzy wydarzenia to Katedra Geoinformacji i Kartografii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Oddział Kartograficzny Polskiego Towarzystwa Geograficznego.

Więcej informacji w komunikacie nr 2

Organizatorzy


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS