Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-03-27| Geodezja, Przetargi

Rusza przetarg na pomiar punktów osnowy grawimetrycznej klasy bazowej

Do 29 kwietnia można składać oferty w przetargu Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii na pomiar osnowy grawimetrycznej klasy bazowej.


Rusza przetarg na pomiar punktów osnowy grawimetrycznej klasy bazowej <br />
Szkic rozmieszczenia punktów osnowy grawimetrycznej klasy bazowej przewidzianych do pomiaru
Szkic rozmieszczenia punktów osnowy grawimetrycznej klasy bazowej przewidzianych do pomiaru

Zamówienie podstawowe obejmuje zaprojektowanie i stabilizację znaków geodezyjnych w miejsce 9 punktów zniszczonych oraz odszukanie punktów, sprawdzenie stanu znaków geodezyjnych, aktualizację opisów topograficznych, wykonanie pomiarów gradientu pionowego przyspieszenia siły ciężkości oraz wartości absolutnego przyspieszenia siły ciężkości na 82 punktach bazowej osnowy grawimetrycznej wraz z opracowaniem danych pomiarowych i sporządzeniem dokumentacji geodezyjnej z wykonanych prac.
W ramach przetargu przewidziana jest również możliwość uruchomienia zamówienia opcjonalnego, które objęłoby dodatkowych 86 punktów.

Zakończenie prac zamówienia podstawowego przewidziane jest na 29 listopada 2024 r., a zamówienia opcjonalnego na 28 listopada 2025 r.

Źródło: GUGiK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Symulacja przerwania wału powodziowego
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS