Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-03-21| Geodezja

Co myślimy o geodetach? ANKIETA z okazji Dnia Geodety

Z okazji przypadającego dziś (21 marca) Światowego Dnia Geodety pragniemy zachęcić Państwa do zastanowienia się nad odbiorem zawodu geodety w obecnych czasach. Czy jest to zawód cieszący się poważaniem? Zapraszamy do udziału w ankiecie.


Co myślimy o geodetach? ANKIETA z okazji Dnia Geodety

Odpowiedzi można przesyłać do 25 marca, wyniki ankiety przedstawimy na Geoforum.pl. Jeśli mają Państwo uwagi i spostrzeżenia dotyczące tego tematu, zachęcamy do dzielenia się nimi w rubryce „Uwagi”.

ZAPRASZAMY DO WYPEŁNIENIA ANKIETY

Przypomnijmy, że Światowy Dzień Geodety obchodzony 21 marca jest wspólnym pomysłem Europejskiej Organizacji Geodetów (CLGE) oraz amerykańskiej National Society of Professional Surveyors (NSPS) wspieranym przed Międzynarodową Federację Geodetów (FIG). Inicjatywę podjęto w 2018 roku.

Redakcja Geoforum.pl


«« powrót

Udostępnij:    


wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 1
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS