Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-02-21| Geodezja, Przetargi

Rusza przetarg na projekt modernizacji osnowy

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił przetarg na realizację projektu modernizacji podstawowej osnowy geodezyjnej wysokościowej w północnej części kraju (obiekt 4738).


Rusza przetarg na projekt modernizacji osnowy

Zamówienie zostało podzielone na 4 części obejmujące:
• część 1 – części województw lubuskiego, wielkopolskiego i zachodnio-pomorskiego (wadium – 30 tys. zł),
• część 2 – części województw kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego (30 tys. zł),
• część 3 – części województw kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i wielkopolskiego (35 tys. zł),
• część 4 – części województw łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego (35 tys. zł).

Przedmiot zamówienia w każdej z części obejmuje: wykonanie bolców ze stali kwasoodpornej, stabilizację nowych znaków, pomiar przewyższeń metodą geometrycznej niwelacji precyzyjnej, opracowanie danych pomiarowych wraz ze sporządzeniem dokumentacji technicznej z wykonanych prac.
Zakończenie prac przewidziane jest na 29 listopada 2024 r.

Oferty w postępowaniu można składać do 26 marca. Jeden wykonawca może złożyć ofertę tylko na jedną wybraną część zamówienia.

Źródło: GUGiK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS