Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-01-30| Geodezja, Przetargi

Duży przetarg na inwentaryzację kanalizacji deszczowej w Poznaniu

Spółka Aquanet ogłosiła wart 9,47 mln zł przetarg na wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej wraz z inspekcją TV i oceną stanu technicznego systemu kanalizacji deszczowej w Poznaniu, w granicach zlewni Bogdanki.


Duży przetarg na inwentaryzację kanalizacji deszczowej w Poznaniu <br />
Fot. Wikipedia/Panek
Fot. Wikipedia/Panek

Do obowiązków wykonawcy będzie należało m.in. wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej z przedstawieniem na aktualnej mapie zasadniczej pobranej z GEOPOZ-u przebiegu systemu kanalizacji deszczowej z lokalizacją kanałów, cieków zarurowanych, przyłączy, przykanalików, wylotów, studzienek, wpustów z osadnikami oraz separatorów. Częścią zamówienia jest również wykonanie inspekcji kanałów wraz z oceną techniczną ich stanu, a także czyszczenie sieci z nagromadzonych osadów.

Zamówienie podzielono na cztery części dotyczące infrastruktury o długości:
• pakiet A – ok. 63 km;
• pakiet B – ok. 42 km;
• pakiet C – ok. 54 km;
• pakiet D – ok. 39 km.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości od 27 tys. zł do 45 tys. zł można składać do 11 marca.
Termin realizacji zamówienia to 18 miesięcy od dnia podpisania umowy.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS