Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-01-29| Geodezja, Prawo

Zaproszenie na spotkanie z mierniczymi

Już w najbliższy piątek (2 lutego) w Aleksandrowie Kujawskim odbędzie się spotkanie pod hasłem „Mierniczy. Od historii do przyszłości zawodu”.


Zaproszenie na spotkanie z mierniczymi <br />
Zespół Szkół nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego w Aleksandrowie Kujawskim
Zespół Szkół nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego w Aleksandrowie Kujawskim

Organizatorem wydarzenia jest Ogólnopolski Związek Zawodowy Geodetów oraz redakcja Tygodnika „Kawa z Mierniczym”.
Spotkanie poświęcone będzie przede wszystkim przybliżeniu projektu ustawy o zawodzie mierniczego.

Zasadnicza część wydarzenia rozpocznie się o godz. 16.00 w Zespole Szkół nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego w Aleksandrowie Kujawskim (ul. Wyspiańskiego 4).

Wcześniej, od godz. 12.00, odbędzie się pokaz sprzętu geodezyjnego (Stonex Polska), a od godz. 14.00 – prezentacja możliwości wykorzystania nowoczesnych technik pomiarowych (Czerski Trade Polska).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale z powodu ograniczonej liczby miejsc oraz względów organizacyjnych obowiązują zapisy. W tym celu należy kontaktować się z Jarosławem Bartczakiem – centrogeo@wp.pl, 608 074 989.

Plakat wydarzenia

Organizatorzy


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS