Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-01-16| Teledetekcja, Przetargi

GUGiK zamawia dane fotogrametryczne

Do 22 lutego można składać oferty w przetargu Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii na wykonanie ortofotomapy oraz pozyskanie danych wysokościowych.


GUGiK zamawia dane fotogrametryczne

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu ortofotomapy o pikselu terenowym 0,10 m oraz pozyskaniu danych wysokościowych lidar o gęstości 4 pkt/m kw. w układzie PL-1992, w skali 1:5000.

Przetarg został podzielony na dwie części. Pierwsza obejmuje obszary w województwie wielkopolskim (28 072 km kw.), druga – obszary w woj. małopolskim (8167 km kw.) oraz opolskim (243 km kw.).

Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 90 tys. zł (część I) oraz 30 tys. zł (część II).
Kryteria wyboru najkorzystniejszych ofert to cena (60%) oraz okres świadczenia rękojmi (40%).
Termin realizacji zamówienia to 20 grudnia 2024 r.

Źródło: GUGiK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS