Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-11-15| GIS, Przetargi

ARiMR zamawia Nowy GIS

Przynajmniej 10 mln zł (szacunek na podstawie wadium) wart jest przetarg Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na budowę, wdrożenie, utrzymanie i rozwój systemu Nowy GIS mającego stanowić istotny element procesu realizacji wypłat dla rolników.


ARiMR zamawia Nowy GIS <br />
Fot. ARiMR
Fot. ARiMR

Celem wdrożenia jest usprawnienie obecnie funkcjonujących procesów, przede wszystkim w zakresie zarządzania systemem informacji przestrzennej, zgłaszaniem, obsługą i zarządzaniem rozbieżnościami, procesami masowymi importów danych GIS, raportami wewnętrznymi oraz prezentacji i modyfikacji danych graficznych w aplikacjach biznesowych.

Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
• przeprowadzenie analizy przedwdrożeniowej, w tym opracowanie projektu technicznego systemu oraz planu wdrożenia,
• dostarczenie licencji uprawniających zamawiającego do korzystania z systemu informatycznego i oprogramowania wspierającego,
• instalację, konfigurację oraz dostosowanie systemu informatycznego do wymagań zamawiającego,
• konfigurację i uruchomienie środowisk niezbędnych do działania systemu informatycznego,
• zintegrowanie systemu informatycznego z użytkowanymi u zamawiającego innymi systemami informatycznymi,
• przeprowadzenie migracji danych,
• przeprowadzenie warsztatów dla użytkowników i administratorów,
• świadczenie usług utrzymania środowisk, monitorowania dostępności i wydajności, usuwania wad, modyfikacji,
• udzielenie gwarancji jakości na system informatyczny.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 300 tys. zł można składać do 15 grudnia br. Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji będą: cena (60%), doświadczenie zawodowe specjalisty ds. architektury rozwiązania (20%) oraz doświadczenie zawodowe analityka biznesowego (20%).
Termin realizacji zamówienia to 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy, przy czym etap I (przeprowadzenie analizy przedwdrożeniowej) należy wykonać w terminie do 9 miesięcy.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pobieranie danych BDOT10k oraz wtyczka QGIS
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS