Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-11-09| Geodezja, Teledetekcja

Raport o działce: nowe dane oraz łatwiejsza modyfikacja treści

O kolejną sekcję danych rozbudowana została usługa „Raport o działce” stołecznej firmy Geo-System – „Dostępność archiwalnych zdjęć lotniczych”.


Raport o działce: nowe dane oraz łatwiejsza modyfikacja treści

Przynosi ona dostęp do mapy prezentującej środki rzutów zdjęć lotniczych wykonanych w otoczeniu wybranej działki oraz do listy z ich parametrami. Dane pochodzą z państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego i obejmują fotografie wykonywane od lat 50. ubiegłego wieku.

W związku z dodaniem kolejnej pozycji do raportu oraz tym, że lista tematów liczy już niemal 40 pozycji, Geo-System postanowił zmodyfikować metodę wyboru informacji na ekranie zamówienia.
Obecnie wszystkie pozycje są pogrupowane tematycznie w ramach 6 kategorii. Po kliknięciu w nagłówek kategorii rozwinie się szczegółową listę z elementami składowymi raportu. Jednym kliknięciem można włączyć lub wyłączyć wszystkie sekcje w danej kategorii.

Źródło: Geo-System


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pobieranie danych BDOT10k oraz wtyczka QGIS
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS