Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-11-02| Teledetekcja

Dwa raporty o działce w jednym

Raport o działce oferowany przez stołeczną firmę Geo-System zyskał nową funkcjonalność – sekcję ortofotmap archiwalnych włączono do raportu analitycznego.


Dwa raporty o działce w jednym

Dzięki temu osoby, które nie mogły się zdecydować, czy w ich działaniach istotniejszy jest raport analityczny, czy też historia działki w oparciu o ortofotomapę archiwalną, teraz nie musza już wybierać. W ramach jednego zakupu mogą uzyskać wszystkie informacje.
Jak podkreśla Geo-System, zmiany te dotyczą również mechanizmów generowania raportów przez pracowników samorządowych.

Wybrane dla danego obszaru roczniki zdjęć znajdują się na końcu listy dostępnych informacji, która wyświetla się przed zatwierdzeniem zakupu.

Oczywiście osoby, które chcą uzyskać jedynie obrazy historycznych ortofotomap, dalej mają taką możliwość, wybierając Raport z ortofotomapą archiwalną.

Źródło: Geo-System, DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Satelitarne dane meteo na wyciągnięcie ręki
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS