Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-09-14| Geodezja

Naruszenie bezpieczeństwa danych w GEOPOZ-ie

Według Zarządu Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ 6 września br. doszło do naruszenia bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych polegającego na ujawnieniu numerów ksiąg wieczystych w dokumentach wykazu zmian danych ewidencyjnych.


Naruszenie bezpieczeństwa danych w GEOPOZ-ie

Dokumenty zostały udostępnione na stronach internetowych geopoz.poznan.pl oraz bip.geopoz.poznan.pl w ramach wyłożenia do wglądu dla osób zainteresowanych projektu operatu opisowo-kartograficznego ewidencji gruntów i budynków obrębu Krzyżowniki i Ławica II.

Jak podaje urząd, ujawnienie danych dotyczyło tylko numerów ksiąg wieczystych nieruchomości/działek, dla których wprowadzono zmiany w projekcie operatu opisowo-kartograficznego EGiB.

Naruszenie trwało w godz. 11.11–13.57 6 września br. W trakcie trwania incydentu nie stwierdzono podwyższonej aktywności w serwisie.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Źródło: GEOPOZ


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
KNG Dahlta w Tatrach
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS