Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-07-25| Geodezja, Przetargi

Gaz-System podpisał umowę na inwentaryzację gazociągów

Spółka Gaz-System rozstrzygnęła przetarg na geodezyjną inwentaryzację 293 km gazociągów na terenie działania poznańskiego oddziału firmy.


Gaz-System podpisał umowę na inwentaryzację gazociągów <br />
Fot. Gaz-System
Fot. Gaz-System

Oprócz samej inwentaryzacji zamówienie obejmuje m.in.: zgłoszenie pracy geodezyjnej w miejscowych PODGiK-ach oraz aktualizację tamtejszego PZGiK, a także opracowanie branżowych map numerycznych i całościowych schematów geodezyjnych zgodnie z wewnętrznymi wymogami firmy. Do obowiązków wykonawcy będzie ponadto należało pozyskanie zdjęć urządzeń gazowniczych wraz z georeferencją.

W postępowaniu wpłynęło 12 ofert o bardzo dużym rozrzucie cenowym – od 368 tys. zł brutto do 4,5 mln zł brutto.
Spośród nich zamawiający wybrał propozycję o wartości 518 tys. zł przedłożoną przez spółkę Wrogeo z Wrocławia. Była to druga najtańsza oferta (najtańsza została odrzucona).
Budżet zamawiającego wynosił z kolei 575 tys. zł.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning ułatwi modernizację statku
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS