Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-05-23| Geodezja

Zapowiedź Międzynarodowej Konferencji Młodych Naukowców

W daniach 22–23 czerwca w Krakowie odbędzie się 9. Międzynarodowa Konferencja dla Młodych Naukowców – ICYR pt. „New Challenges of Science in the Era of EnvironmentalChanges in DifferentSectors”.


Zapowiedź Międzynarodowej Konferencji Młodych Naukowców

Na wydarzenie zaprasza Zarząd Główny Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie oraz Komitet Organizacyjny.

Głównym celem konferencji będzie wymiana doświadczeń i przedstawienie pomysłów młodych badaczy, którzy jeszcze nie uzyskali stopnia doktora. To także doskonała okazja do międzynarodowej dyskusji – zarówno z młodymi naukowcami, jak i zaproszonymi gośćmi.

Zakres Konferencji obejmuje następujące panele:
1. Animal Science;
2. Agricultural and ForestrySciences;
3. Food Technology;
4. Engineering Sciences (geodesy, cartography, surveying, land use, landscape architecture, environmental protection, production and power wngineering).

Termin zgłoszeń oraz przesyłania abstraktów to 31 maja 2023 r.
Konferencja odbędzie się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie (Al. 29 listopada 46, 31-482 Kraków).

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia oraz na Facebooku.
Formularz rejestracji dostępny jest TUTAJ.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja portalu Geoforum.pl

Przedstawiciele Samorządu Doktorantów URK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wyprawa BARI 1976
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS