Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-05-16| Mapy, Przetargi

Wody Polskie szukają chętnych do aktualizacji map powodziowych

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie ogłosiło wart blisko 15 mln zł przetarg na przegląd i aktualizację map zagrożenia powodziowego i map ryzyka powodziowego w trzecim cyklu planistycznym (etap 1).


Wody Polskie szukają chętnych do aktualizacji map powodziowych <br />
Moduł "Mapy zagrożenia powodziowego" w Hydroportalu
Moduł "Mapy zagrożenia powodziowego" w Hydroportalu

Zgodnie z art. 14 ust. 2 Dyrektywy Powodziowej mapy zagrożenia powodziowego i mapy ryzyka powodziowego podlegają przeglądowi co 6 lat oraz w razie potrzeby aktualizacji. Przeprowadzenie przeglądu i aktualizacji MZP i MRP jest obowiązkiem Wód Polskich wynikającym z art. 171 Prawa wodnego.

Zamówienie podzielone zostało na trzy części. Ich przedmiotem jest:
• I – przegląd obowiązujących MZP i MRP (opracowanych w 1. i 2. cyklu planistycznym) w celu identyfikacji istotnych zmian zagrożenia i ryzyka powodziowego oraz ustalenia zakresu aktualizacji MZP i MRP (wymagane wadium: 137 tys. zł);
• II – nadzór merytoryczny nad przygotowaniem oraz kontrola produktów przeglądu obowiązujących MZP i MRP opracowanych w 1. i 2. cyklu planistycznym (wymagane wadium: 23 tys. zł);
• III – świadczenie usługi zarządzanie projektem: „Przegląd i aktualizacja MZP i MRP w 3. cyklu planistycznym” (wymagane wadium 39 tys. zł).

Szacunkowa wartość poszczególnych części zamówienia to:
• I – 10,244 mln zł netto;
• II – 1,707 mln zł;
• III – 2,829 mln zł.

Oferty w przetargu można składać do 12 czerwca.
Przeprowadzenie przeglądu i aktualizacji MZP i MRP w 3. cyklu planistycznym musi nastąpić w terminie do dnia 22 grudnia 2025 r., a złożenie raportu do Komisji Europejskiej – do 22 marca 2026 r.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS