Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-05-15| GIS

Seminarium o ISO już w tym tygodniu

W piątek 19 maja odbędzie się seminarium pt. „Zastosowanie norm ISO w specyfikacjach Krajowej Infrastruktury Informacji Przestrzennej”.


Seminarium o ISO już w tym tygodniu

Prelegentami na seminarium będą: Bogusław Ćmil (specjalista konsultant, sekretarz KT 297 ds. Informacji Geograficznej, Paweł Soczewski (ekspert w zakresie standardów OGC, norm ISO, architekt danych otwartych) oraz Bartłomiej Bielawski (ekspert w zakresie norm ISO serii 19100 oraz modelowania danych przestrzennych).

Szczegółowy harmonogram wydarzenia dostępny jest już na stronie organizatora.

Seminarium kierowane jest m.in. do osób tworzących specyfikacje danych przestrzennych na wszystkich szczeblach administracji publicznej, producentów danych geodezyjno-kartograficznych, analityków biznesowych z obszaru aplikacji geoprzestrzennych, kartografów, geoinformatyków oraz do osób pracujących przy kontroli danych przestrzennych.

Organizatorem jest firma Instytut Infrastruktury Informacji Przestrzennej Bartłomiej Bielawski.
Koszt udziału w seminarium to 699 zł netto.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja portalu Geoforum.pl.

Źródło: IIIP Bartłomiej Bielawski


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
XXVII Kongres Międzynarodowej Federacji Geodetów (FIG Congress 2022)
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS