wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-04-07| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat żyrardowski zamawia kolejną modernizację EGiB

Starostwo w Żyrardowie ogłosiło już drugi w ostatnim czasie przetarg o wartości „powyżej unijnych progów” na modernizację ewidencji gruntów i budynków.


Powiat żyrardowski zamawia kolejną modernizację EGiB <br />
fot. geoportal powiatu żyrardowskiego
fot. geoportal powiatu żyrardowskiego

Pod koniec marca powiat rozpisał czteroczęściowe zamówienie na modernizację EGiB w 36 obrębach – w tym przypadku oferty można składać do 20 kwietnia. Dziś opublikowano natomiast ogłoszenie o przetargu na podobne prace w gminie Wiskitki, w obrębie Stary Drzewicz.

Prace będą polegały m.in. na pozyskaniu danych dotyczących przebiegu granic działek ewidencyjnych, w tym ustaleniu przebiegu granic, aktualizacji danych podmiotowych, aktualizacji użytków gruntowych, aktualizacji danych dotyczących budynków, uspójnieniu danych geometrycznych i opisowych dotyczących działek, budynków, konturów użytków oraz konturów klasyfikacyjnych oraz ponownej gleboznawczej klasyfikacji gruntów w zakresie trwale zmienionych użytków gruntowych na terenach rolnych i leśnych.

Zamówienie ma zostać zrealizowane w ciągu 6 miesięcy od podpisania umowy.

Oferty w tym postępowaniu można składać do 4 maja.


Przegląd wszystkich aktualnych zamówień publicznych z zakresu geodezji i kartografii prezentujemy w naszej nowej bezpłatnej Bazie przetargów

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Raczki Elbląskie w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS