Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-03-14| Geodezja

P.o. GGK: ostatnie dni jesteśmy na ulicy Wspólnej

Alicja Kulka, p.o. głównego geodety kraju, oficjalnie potwierdziła, że od 1 kwietnia siedziba GUGiK-u będzie się mieściła przy ulicy Żurawiej w Warszawie.


P.o. GGK: ostatnie dni jesteśmy na ulicy Wspólnej

Słowa te padły dziś (14 marca) podczas uroczystego wręczenia nagród laureatom konkursu na najlepsze prace dyplomowe obronione na kierunku geodezja i kartografia (więcej o konkursie i laureatach). Wydarzenie to odbyło się w gmachu GUGiK-u przy ul. Jana Olbrachta 94B w Warszawie. Co ciekawe, wspominając o tym obiekcie, Alicja Kulka stwierdziła, że być może w przyszłości zostanie on rozbudowany.

Więcej o nowej siedzibie urzędu pisaliśmy w wiadomości z 3 marca. Od tego czasu otrzymaliśmy jeszcze pismo z GUGiK, w którym Ewa Surma, dyrektor Departamentu Strategii, Współpracy Zagranicznej oraz Informacji Publicznej, zapewniła Geoforum.pl, że „Główny Urząd Geodezji i Kartografii nie planuje przenieść jakichkolwiek biur/wydziałów/departamentów do Łodzi”.

W sprawie nowej siedziby GUGiK pisaliśmy też (jeszcze w lutym) do Ministerstwa Rozwoju i Technologii. Niestety, tutaj szybko nie doczekamy się odpowiedzi. „W związku z koniecznością przygotowania kompletnej dokumentacji sprawy, na podstawie art. 13 ust. 2 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej, odpowiedź zostanie udzielona do 28 kwietnia 2023 r.” – odpisała nam Agata Mrozek, dyrektor Biura Ministra.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS