wiadomościprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-03-14| Geodezja

P.o. GGK: ostatnie dni jesteśmy na ulicy Wspólnej

Alicja Kulka, p.o. głównego geodety kraju, oficjalnie potwierdziła, że od 1 kwietnia siedziba GUGiK-u będzie się mieściła przy ulicy Żurawiej w Warszawie.


P.o. GGK: ostatnie dni jesteśmy na ulicy Wspólnej

Słowa te padły dziś (14 marca) podczas uroczystego wręczenia nagród laureatom konkursu na najlepsze prace dyplomowe obronione na kierunku geodezja i kartografia (więcej o konkursie i laureatach). Wydarzenie to odbyło się w gmachu GUGiK-u przy ul. Jana Olbrachta 94B w Warszawie. Co ciekawe, wspominając o tym obiekcie, Alicja Kulka stwierdziła, że być może w przyszłości zostanie on rozbudowany.

Więcej o nowej siedzibie urzędu pisaliśmy w wiadomości z 3 marca. Od tego czasu otrzymaliśmy jeszcze pismo z GUGiK, w którym Ewa Surma, dyrektor Departamentu Strategii, Współpracy Zagranicznej oraz Informacji Publicznej, zapewniła Geoforum.pl, że „Główny Urząd Geodezji i Kartografii nie planuje przenieść jakichkolwiek biur/wydziałów/departamentów do Łodzi”.

W sprawie nowej siedziby GUGiK pisaliśmy też (jeszcze w lutym) do Ministerstwa Rozwoju i Technologii. Niestety, tutaj szybko nie doczekamy się odpowiedzi. „W związku z koniecznością przygotowania kompletnej dokumentacji sprawy, na podstawie art. 13 ust. 2 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej, odpowiedź zostanie udzielona do 28 kwietnia 2023 r.” – odpisała nam Agata Mrozek, dyrektor Biura Ministra.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
XXVII Kongres Międzynarodowej Federacji Geodetów (FIG Congress 2022)
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa


Reklama
reklama@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS