Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-03-10| Geodezja, GIS, Przetargi

Tylko jeden chętny do informatyzacji wysokomazowieckiej geodezji

Starostwo w Wysokiem Mazowieckiem podpisało umowę na budowę systemu powiatowych e-usług. Jednym z jej elementów są serwisy związane z geodezją i kartografią, a także digitalizacja dokumentacji geodezyjnej.


Tylko jeden chętny do informatyzacji wysokomazowieckiej geodezji <br />
Obecny geoportal powiatu wysokomazowieckiego
Obecny geoportal powiatu wysokomazowieckiego

Rozstrzygnięte zamówienie obejmuje m.in. rozbudowę powiatowego geoportalu, wdrożenie usługi udostępniania aktów notarialnych czy udoskonalenie serwisu do przeprowadzania narad koordynacyjnych.

Wykonawca przeprowadzi ponadto digitalizację i uzupełnienie bazy danych systemu PZGiK. To zadanie obejmie ponad 14,5 tys. operatów prawnych, 56 tys. szkiców sytuacyjno-wysokościowych, 118 tys. dowodów zmian oraz 13 tys. aktów notarialnych.

Starostwo gotowe było wydać na te prace ponad 2,6 mln zł, a ostatecznie przeznaczy na nie 2,28 mln zł. Za tyle gotowe jest je wykonać poznańska firma Nefeni, która jako jedyna złożyła ofertę w tym przetargu.

Prace powinny zostać wykonane do końca września. Są one częścią wartego ponad 3,5 mln zł projektu „Nowoczesne e-usługi dla mieszkańców Powiatu Wysokomazowieckiego” realizowanego w ramach RPO Województwa Podlaskiego na lata 2014–2020.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 4
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS