Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-02-13| Geodezja, Przetargi

Łódzkie powiaty zamawiają geodezyjne bazy danych

Przynajmniej 12 mln zł (szacunek na podstawie wadium) wart jest przetarg Związku Powiatów Województwa Łódzkiego na dostawę baz danych GESUT, BDOT500 oraz EGiB dla 9 samorządów.


Łódzkie powiaty zamawiają geodezyjne bazy danych

Zamówienie podzielono na 18 części. Te o numerach od 1 do 9 dotyczą dostawy wspomnianych baz oraz zasilenia nimi regionalnego systemu informacji przestrzennej. Prace obejmujące wszystkie trzy rejestry przewidziano w powiatach bełchatowskim i opoczyńskim, te związane z BDOT500 i GESUT realizowane będą w powiecie zgierskim, zaś w powiecie wieruszowskim i łódzkim wschodnim przedmiot zamówienia związany jest tylko z BDOT500. Z kolei w powiatach kutnowskim, brzezińskim, piotrkowskim i rawskim realizowane będą modernizacje EGiB.

Części nr 10–18 obejmują natomiast weryfikację wspomnianych wyżej baz.

Oferty można składać w odniesieniu do maksymalnie 9 części, przy czym jeden wykonawca nie może startować w częściach dotyczących jednocześnie dostawy baz i ich weryfikacji dla tego samego powiatu. Termin składania propozycji cenowych upływa 13 marca. Wadium wynosi od 2,5 tys. do 75 tys. zł.

Prace mają być zrealizowane w ciągu 36 miesięcy.


Przegląd wszystkich aktualnych zamówień publicznych z zakresu geodezji i kartografii prezentujemy w naszej nowej bezpłatnej Bazie przetargów

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje zabytkowe młyny
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS