Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-02-01| artykuł sponsorowany | Przetargi

Konkurs na wykorzystanie danych satelitarnych w działalności SME w ramach program FPCUP

Instytut Geodezji i Kartografii we współpracy z Absiskey Polska organizuje konkurs skierowany do start-upów i MŚP dotyczący możliwości wdrożenia usług opartych o dane satelitarne z programu Copernicus.


Konkurs na wykorzystanie danych satelitarnych w działalności SME w ramach program FPCUP

Konkurs przeznaczony jest dla firm spoza sektora kosmicznego, które mają potencjał i ambicje, aby wykorzystać dane satelitarne w swojej działalności.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić ankietę https://forms.gle/EamFVYPshNkrGSna7, w której krótko i zwięźle opiszesz swój potencjał i przedstawisz, w jaki sposób możesz użyć danych satelitarnych do rozwoju swojej firmy.

Najlepsze propozycje pod względem technicznym i biznesowym zostaną zakwalifikowane do konsultacji z ekspertami w dziedzinie danych satelitarnych. Podczas konsultacji przedsiębiorcy będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami, jakie niesie ze sobą wykorzystanie danych satelitarnych, oraz dopracować swoje pomysły na rozwiązania.

Ostateczne pomysły i rozwiązania przedstawione zostaną podczas konferencji finałowej.

Konkurs rozpisany został na dwa etapy.

W I etapie z nadesłanych zgłoszeń wybrane zostanie 10 pomysłów, które przejdą do etapu prezentacji, gdzie 5 zespołów otrzyma nagrodę po 11 600 PLN. Etap I będzie trwał od 1 lutego 2023 do 15 lutego 2023 r.

W II etapie z nadesłanych zgłoszeń wybrane zostanie 15 pomysłów, które przejdą do etapu prezentacji, gdzie 8 zespołów otrzyma nagrodę po 11 600 PLN. Etap II będzie trwał od 15 marca 2023 do 5 kwietnia 2023 r.

Oba etapy kończyć się będą konferencją, na której prezentowane będą pomysły i wybierane najlepsze przypadki użycia.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej konkursu: www.fpcup.pl, www.igik.edu.pl

Osoba kontaktowa: polska@absiskey.com, marzena.kasperek@igik.edu.pl


«« powrót

Udostępnij:    


wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wyprawa BARI 1976
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS