Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-12-02| Geodezja, Przetargi

Ostra konkurencja w przetargu Gaz-Systemu na aktualizację geodezyjnej inwentaryzacji

Aż 17 ofert złożono w zamówieniu firmy Gaz-System na aktualizację geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej w zakresie map zasadniczych na terenie działania oddziału w Tarnowie.


Ostra konkurencja w przetargu Gaz-Systemu na aktualizację geodezyjnej inwentaryzacji

Rozstrzygnięty niedawno przetarg obejmował aktualizacje map dla gazociągów o długości 231 km, co przekłada się na powierzchnię 1410 hektarów. Oprócz tego do obowiązków wykonawcy będzie należało opracowanie branżowych map zasadniczych w wersji hybrydowej, pomierzenie dodatkowej infrastruktury oraz opracowanie całościowych schematów geodezyjnych.

W postępowaniu na te prace wystartowało aż 17 firm lub konsorcjów. Przedstawiły one oferty na bardzo różnym poziomie cenowym. Najtańsza, przedstawiona przez Multiconsult Polska, opiewała bowiem na 351 tys. zł, a najdroższa, złożona przez Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych i Kartograficznych z Sanoka, na aż 1,5 mln zł. Co ostatnio w przetargach geodezyjnych rzadko się zdarza, wszystkie te propozycje wyraźnie przekraczały budżet zamówienia, który wyniósł 295 tys. zł.

Ostatecznie za najkorzystniejszą zamawiający uznał ofertę firmy MGGP Aero z Tarnowa o wartości 363 tys. zł.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS