Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-12-02| Geodezja, Przetargi

Powiat krakowski szykuje się do zakładania baz BDOT500 i GESUT

Na początku przyszłego roku Starostwo w Krakowie planuje ogłosić zamówienie o szacunkowej wartości 2 mln zł na utworzenie baz BDOT500 i GESUT.


Powiat krakowski szykuje się do zakładania baz BDOT500 i GESUT <br />
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne

Powiat właśnie opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne w tej sprawie, co ma na celu skrócenie terminu składania ofert. Jak wynika z tego dokumentu, przedmiotem szykowanego zamówienia będzie:

  • skanowanie i kalibracja analogowych map zasadniczych,
  • konwersja obiektów baz PZGiK, w szczególności mapy zasadniczej, do BDOT500 i GESUT,
  • utworzenie zbiorów danych w zakresie obiektów BDOT500 oraz GESUT w postaci inicjalnej z wykorzystaniem materiałów źródłowych,
  • utworzenie metadanych dla zbiorów danych objętych bazami BDOT500 i GESUT oraz dla związanych z nimi usług,
  • zaimplementowanie opracowanych danych BDOT500 i GESUT do powiatowych baz.

Termin realizacji wyżej wymienionych prac wyniesie 8 miesięcy od podpisania umowy. Spodziewany termin ogłoszenia przetargu to 10 stycznia 2023 r.


Przegląd wszystkich aktualnych zamówień publicznych z zakresu geodezji i kartografii prezentujemy w naszej nowej bezpłatnej Bazie przetargów

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Otwieranie modeli 3D GUGiK w QGIS
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS