wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-11-28| Geodezja, GIS, Przetargi

Powiat wysokomazowiecki zamawia e-usługi geodezyjne

Starostwo w Wysokiem Mazowieckiem ogłosiło przetarg na budowę systemu powiatowych e-usług. Jednym z elementów umowy są serwisy związane z geodezją i kartografią, a także digitalizacja dokumentacji geodezyjnej.


Powiat wysokomazowiecki zamawia e-usługi geodezyjne <br />
Obecny geoportal powiatu wysokomazowieckiego
Obecny geoportal powiatu wysokomazowieckiego

Zamówienie obejmuje m.in. rozbudowę powiatowego geoportalu, wdrożenie usługi udostępniania aktów notarialnych czy udoskonalenie serwisu do przeprowadzania narad koordynacyjnych. Wykonawca przeprowadzi ponadto digitalizację i uzupełnienie bazy danych systemu PZGiK. To zadanie obejmie ponad 14,5 tys. operatów prawnych, 56 tys. szkiców sytuacyjno-wysokościowych, 118 tys. dowodów zmian oraz 13 tys. aktów notarialnych.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 20 tys. zł można składać do 2 stycznia.

Prace powinny zostać wykonane do końca września przyszłego roku. Są one częścią wartego ponad 3,5 mln zł projektu „Nowoczesne e-usługi dla mieszkańców Powiatu Wysokomazowieckiego” realizowanego w ramach RPO Województwa Podlaskiego na lata 2014–2020.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS