Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-11-25| Geodezja, Przetargi

2,6 mln zł na prace geodezyjne dla GDDKiA

Wznowienie znaków granicznych, wyznaczenie i stabilizacja punktów granicznych działek ewidencyjnych stanowiących pas drogowy – to przedmiot przetargu ogłoszonego właśnie przez opolski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.


2,6 mln zł na prace geodezyjne dla GDDKiA

Zamawiane prace obejmować będą również zmianę użytków gruntowych i oznakowanie świadkami „pas drogowy”, a w przypadkach szczególnych – ustalenie przebiegu granic i utrwalenie ustalonych punktów granicznych wraz ze sporządzeniem dokumentacji dotyczącej zajęcia pasa drogowego zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zamówienie o szacunkowej wartości 2,6 mln zł podzielono na trzy części, które obejmują realizację prac na terenie powiatów:

  • cz. I – głubczyckiego i kędzierzyńsko-kozielskiego (wadium: 10 tys. zł);
  • cz. II – opolskiego i brzeskiego (wadium: 8 tys. zł);
  • cz. III – oleskiego (wadium: 3 tys. zł).

Termin realizacji prac wynosi 2 lata od podpisania umowy. Oferty można składać do 22 grudnia.


Przegląd wszystkich aktualnych zamówień publicznych z zakresu geodezji i kartografii prezentujemy w naszej nowej bezpłatnej Bazie przetargów

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje zabytkowe młyny
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS