Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-11-23| Teledetekcja, Przetargi

Kto wykona opracowania fotogrametryczne dla zbiornika Żelazny Most?

Do 5 grudnia można składać oferty w przetargu ogłoszonym przez KGHM Polska Miedź na lotniczy skaning laserowy największego w Europie zbiornika odpadów poflotacyjnych Żelazny Most zlokalizowanego w Legnicko-Głogowskim Okręgu Miedziowym (obiekt jest integralnym elementem ciągu technologicznego produkcji miedzi).


Kto wykona opracowania fotogrametryczne dla zbiornika Żelazny Most? <br />
fot. Wikipedia/Paweł Litwin
fot. Wikipedia/Paweł Litwin
Zakres prac obejmuje:
• pozyskanie aktualnych danych lotniczego skaningu laserowego (ALS) o powierzchni ok. 102 km2,
• pozyskanie pionowych zdjęć lotniczych i opracowanie ortofotomapy lotniczej w kompozycji RGB,
• opracowanie danych wysokościowych dla chmury punktów LiDAR i sporządzenie klasyfikacji punktów według klas ASPRS,
• wygenerowanie numerycznego modelu terenu (NMT) i numerycznego modelu pokrycia terenu (NMPT) na podstawie chmury punktów pozyskanej z lotniczego skaningu laserowego,
• wygenerowanie wektorowej mapy warstwicowej (w formacie DXF lub DGN).

Termin realizacji zamówienia wyznaczono na 30 kwietnia 2023 r., przy czym wykonawca powinien dostarczyć dane oraz sprawozdanie techniczne do 12 kwietnia 2023 r.

AW


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Galileo pomaga stworzyć ekologiczne fajerwerki
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS