wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-11-22| Geodezja, Przetargi

Ruszyła już XIV tura cyfryzacji mazowieckiego zasobu geodezyjnego

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego podpisał kolejne 8 umów na cyfryzację danych PZGiK szczebla powiatowego.


Ruszyła już XIV tura cyfryzacji mazowieckiego zasobu geodezyjnego

W ramach zawartych właśnie kontraktów zrealizowane zostanie skanowanie dokumentów uzasadniających wpisy do EGiB oraz treść mapy zasadniczej. Cyfryzacja będzie wykonywana dla ośmiu samorządów, tj. Radomia oraz powiatów: grójeckiego, płockiego, pruszkowskiego, warszawskiego zachodniego, wołomińskiego, żyrardowskiego i szydłowieckiego.

Przetarg ten cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem firm geodezyjnych – do poszczególnych części zgłosiło się od 12 do nawet 16 wykonawców. Najwięcej umów podpisano z firmą OFTEC z Sierpca. Zrealizuje ona prace w powiatach: warszawskim zachodnim, wołomińskim oraz żyrardowskim, za co otrzyma 151 tys. zł.

Dwa kontrakty (dotyczące Radomia i powiatu płockiego) podpisano z kolei z konsorcjum firm GGPS i GCPS z Lublina. Ich wartość to 76 tys. zł.

W części dotyczącej powiatu grójeckiego wygrało Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne z ofertą o wartości 64 tys. zł. Natomiast w powiecie szydłowieckim cyfryzować PZGiK będzie firma OPEGIEKA z Elbląga. Wartość podpisanej z nią umowy wynosi 355 tys. zł. Kielecka firma Top-Info zwyciężyła z kolei w powiecie pruszkowskim z ofertą o wartości 363 tys. zł.

Łączna wartość kontraktów zawartych przez UMWM opiewa zatem na nieco ponad milion złotych, co stanowi 76% budżetu przetargu.

Zamówienie jest częścią wartego blisko 100 mln zł projektu „Regionalne partnerstwo samorządów Mazowsza dla aktywizacji społeczeństwa informacyjnego w zakresie e-administracji i geoinformacji” (tzw. Projekt ASI).

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Symulacja przerwania wału powodziowego
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS